Pałac Mielżyńskich Poznań Stary Rynek

Pałac Mielżyńskich Poznań Stary Rynek

Pałac Mielżyńskich Poznań Stary Rynek to klejnot architektury, który przenosi odwiedzających w epokę baroku i rokoko. Zlokalizowany w malowniczym Parku Cytadela, ten XVIII-wieczny pałac zachwyca nie tylko swoim urokiem, lecz także bogactwem historii.

 

Budowla wyróżnia się harmonijną fasadą, zdobioną detalicznymi elementami architektonicznymi, takimi jak rzeźby i gzymsy. Ogród wokół pałacu stanowi oazę spokoju, tworząc doskonałe miejsce na relaks i zanurzenie się w atmosferę dawnej elegancji.

 

Pałac Mielżyńskich Poznań Stary Rynek jest miejscem, gdzie historia spotyka się z kulturą. Wnętrza kryją bogactwo zbiorów sztuki, zabytkowych mebli i eksponatów, które przywracają ducha minionych epok. To prawdziwy skarb dla miłośników historii i sztuki.

 

Muzeum Mielżyńskich to przestrzeń, gdzie przeniesiesz się w świat arystokracji, odkrywając tajemnice rodziny Mielżyńskich. Eksponowane dzieła sztuki, zbiory numizmatyczne i archiwalia tworzą niezwykłe opowieści o życiu szlacheckim w Polsce.

 

Odwiedzając Pałac Mielżyńskich Poznań Stary Rynek, nie można pominąć jednej z najpiękniejszych części – Oranżerii. To przeszklona sala, gdzie wystawiane są czasowe ekspozycje, koncerty i spotkania kulturalne. Miejsce to łączy historię z nowoczesnością, tworząc przestrzeń, która ożywia ducha pałacu.

 

Dla turystów to nie tylko zwiedzanie, ale podróż w czasie, gdzie każdy kąt pałacu kryje w sobie opowieści minionych epok. Pałac Mielżyńskich to również miejsce różnych wydarzeń kulturalnych, które sprawiają, że to niezwykłe miejsce tętni życiem.

 

Zachęcam do odwiedzenia Pałacu Mielżyńskich, by doświadczyć prawdziwej magii i splendoru polskiego dziedzictwa kulturowego. To niezapomniana podróż w historię, estetykę i atmosferę arystokratycznego życia. Pałac Mielżyńskich to unikatowe miejsce, które zostanie w sercu każdego, kto zdecyduje się je odkryć.

Zapraszamy do kontaktu:
e-mail: info@browarpoznan.com
tel: +48 601 500 868

 

Lub przez formularz poniżej.


    Call Now ButtonZadzwoń do nas